WINSTONE KAPI & PENCERE ÇÖZÜMLERİ

Kasım 2012 yılında kurduğumuz Winstone ltd şti. pvc kapı ve pencere sektöründe 15 yıllık bilgi birikimini yine değerli sektör dostlarıyla paylaşıma açmış bir firmadır.Kurucu ortaklarının genç ve dinamik yapısı ile Türkiyenin ve Dünyanın geçerli markalarını firma bünyesinde buluşturmaktadır.
Müşterilerine ilkeli ticaret anlayışı,emeğine ve zamanına saygı duyarak en düşük maliyet ile en yüksek faydayı sağlaya bilmek ana amacı olmuştur.Winstone Ltd. Şti. kurulduğu günden bugüne inancını ve heyecanını kaybetmeden sonsuz çözümleri sorunsuzca sunan ,herzaman değerli müşterilerine çözüm ortağı olmaya gayret gösteren ve göstermeye devam edecek olan bir ortağınızdır.

Misyonumuz

İşimizi sizin için en doğru şekilde, hakkıyla ve gönülden sahiplenerek yaparız. Net sözler verir, verdiğimiz sözleri mutlaka yerine getiririz, sonuçlarını bildiririz. Sunduğumuz hizmetin kalitesini artırmak için sizi dinler, ihtiyaçlarınızı karşılamaya odaklanırız. Kendimizi ve çalışma arkadaşlarımızı devamlı geliştiririz. Tüm ilişkilerimizde dürüst, şeffaf ve tutarlı davranır, bu sayede güvene dayalı ortaklıklar kurarız.

Vizyonumuz

Yenilikçi ve dinamik yapısı ile müşterilerin mevcut ve gelecekteki beklentilerini en üst düzeyde kaliteli hizmet anlayışından taviz vermeden karşılamak. Durmaksızın müşterilerimiz için yenilikleri araştırmak. Müşterilerimize ve ülkemize hizmet vazgeçilmezimizdir.

Şirketimizi tercih eden her müşterimiz bizim için önem arzeder.

Müşterilerimizin zamanı ve emeği bizim için önemlidir.

Ürün hizmet ve taahhütlerimize satış öncesi sahip çıktığımız gibi satış sonrasıda sahip çıkarak müşterimizin her zaman yanında olduğumuzu hissetmesini sağlarız.

Ürün kalitesine gösterdiğimiz hassasiyeti hizmet kalitesinde de gösterir ,bu durumu sürekli kılacak personeller yetiştiririz.

Müşterilerimizin ticari kazancı ve huzuru bizim kazancımızdır.Bunu biliriz ve ne olursa olsun ilkeli ticari anlayışımızdan vazgeçmeyiz.

Evren Gündoğdu

Şirket Sahibi